GÜNDEM Haber Girişi : 28 Eylül 2021 16:20

GERMENCİK BELEDİYESİ’NDEN HOŞ GELDİN BEBEK KAMPANYASI

Germencik Belediyesi’nden 1-3 aylık yeni doğan bebeklere içerisinde bebekler için kullanılacak temel ihtiyaç malzemelerinin olduğu bir çanta gönderiyor.

Sosyal belediyecilik anlamında önemli çalışmalara imza atan ve bir çok projeye hayat veren Germencik Belediyesi bu kez de “Hoş Geldin Bebek” kampanasını başlattı ve yeni doğan bebekler için bebek çantaları hazırladı. Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’in sıklıkla vurguladığı ve büyük önem verdiği sosyal belediyecilik ilkesi ışığında 1-3 aylık yeni doğan bebeklere hediye edilmek üzere içerisinde temel ihtiyaç malzemelerinin olduğu bebek çantalarının dağıtımları başladı. Germencik Belediyesi Whatsapp Hattı üzerinden 1-3 aylık bebek sahibi olan tüm vatandaşlar bebek çantalarını ücretsiz bir şekilde adreslerine talep edebilecekler.  Bebek çantasının içerisinde bebek bezi,müslin, kıyafet, biberon, tırnak makası, şampuan, ateş ölçer, emzik ve ıslak mendile varıncaya kadar tüm ihtiyaçları var.  

YAVUZLAR

FUAT ÖNDEŞ “SAĞLIKLA KULLANSIN, SAĞLIKLA BÜYÜSÜNLER”

Hoş Geldin Bebek kampanyası ile ilgili açıklamalarda bulunan Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş şunları kaydetti “Sosyal belediyecilik ilkemiz doğrultusunda halka dokunuyor, öğrencilerden çalışanlara, kadınından erkeğine, gencinden yaşlısına varıncaya kadar her kesimden vatandaşlarımızın yanında olmaya çalışıyoruz.  Son olarak yeni doğan bebekler için bebek çantası hazırladık. Kullanışlı bir bebek çantasının yanı sıra içerisinde bebeklerin ihtiyaç duyduğu temel malzemelerin bulunduğu bir paket yer oluşturduk. Hem hediye hem de güzel bir anı olması açısından güzel bir proje olduğu kanaatindeyim. Belediyemizin whatsapp hattı üzerinden başvuran 1-3 aylık bebek sahibi tüm vatandaşlarımızın bildirdikleri adreslere teslim edeceğiz. Güzel günlerde, sağlıkla kullanmalarını diliyor, hayırlı birer evlat olmalarını temenni ediyorum.” dedi.