• TALAT REKLAM
GÜNDEM Haber Girişi : 05 Ağustos 2022 14:25

BALAT 'BU HABERİN AMACI PROGRAMIMIZA GÖLGE DÜŞÜRMEKTİR'

Germencik'te düzenlenen kahvaltı programında Başkanlar birlik ve beraberlik içerisinde olduklarını ve çıkan asılsız haberlerin gerçeği yansıtmadığını bir kez daha gösterdiler.

Germencik'te düzenlenen kahvaltı programında Başkanlar birlik ve beraberlik içerisinde olduklarını ve çıkan asılsız haberlerin gerçeği yansıtmadığını bir kez daha gösterdiler.

BALAT "BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDEYİZ"

Germencik Belediyesi ile Germencik Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından Germencik Kent Meydanında bugün düzenlenen kahvaltı programı birlik beraberlik içerisinde tamamlandı. Programa Germencik Kaymakamı Turgay Gülenç, Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, Germencik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bilgin Balat ve Aydın Esnaf Odaları Birlik Başkanı Muhammet Ali Künkcü katıldı. Kahvaltı programı sonrasında dün bir haber sitesinde yayınlanan ve "Davetiye Krizi" haberi hakkında açıklama yapan Balat "Germencik Belediye Başkanımız sayın Fuat Öndeş ile birlikte esnaflarımızın sorunları ve taleplerini dinleyeceğimiz kahvaltı programımızı organize ettik. Öncelikle başkanımıza bu teklifimize olumlu yaklaşımından dolayı teşekkür ediyorum. Dün bir haber sitesinde yayınlanan "Davetiye Krizi" haberi tamamen bu programa gölge düşürmek amacı gütmektedir. Bu haberin içerisinde geçen ve benim yakın çevreme konudan rahatsız olduğum şeklinde kullanılan ifadeler tamamen hayal ürünüdür. Benim böyle bir söylemim olmamıştır. Birlik ve beraberlik içerisinde bugün çarşı esnafımız ile kahvaltı programımızı tamamladık. Sayın Belediye Başkanımız Fuat Öndeş esnaflarımızın sorunlarını ve taleplerini dinleyerek gerekli birimlere gereken talimatı zaten anında verdiler. Bu konudan dolayı da kendisine ayrıca teşekkür ediyorum. Önümüzdeki programlarda yine sanayi esnaflarımız ve İstasyon mahallesi esnaflarımız ile bir araya geleceğiz. Bu haber Germencik Belediye Başkanı sayın Fuat Öndeş ile odamızın arasına nifak tohumu sokmaya çalışmaktır. Ancak biz Belediye ve Germencik Esnaf Odası olarak birlik ve beraberlik içerisinde esnaflarımıza faydalı olmak için mücadelemizi sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı.