ASAYİŞ Haber Girişi : 10 Mayıs 2022 15:52

Belediye çalışanına çirkin saldırı

Aydın Büyükşehir Belediyesi UKOME personeli İsmail Hanaylı, Söke’de görevini yaparken saldırıya uğradı. Bir kişinin aracını üzerine sürerek çarpması sonucu yaralanan belediye personeli hastaneye kaldırıldı.

SÖKE BELEDİYESİ

Söke ilçesinde Aydın Büyükşehir Belediyesi UKOME’nin yayalar ve sürücülerin hayatlarını kolaylaştırmak için aldığı kararlar doğrultusunda yaya yolunda çalışma yapılırken, kimliği öğrenilemeyen bir kişi aracını belediye çalışanının üzerine sürdü. Aracın çarptığı belediye personeli İsmail Hanaylı yaralandı. Hanaylı, ihbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı.

ÇALIŞMALARIMIZI ENGELLEYEMEYECEKLER
Aydın Büyükşehir Belediyesi Batı Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli, mesai arkadaşına geçmiş olsun dileğinde bulunarak yapılan saldırıyı lanetlediğini söyledi. Belediyenin yaptığı çalışmaları engellemeye çalışanların amaçlarına ulaşamayacağını dile getiren Akkentli, “Ailesine çocuklarına ekmek götürmek için sabah evinden çıkan ancak gözü dönmüş bir şehir eşkiyasının aracını üzerine sürmesi ve çarpması ile yaralanarak hastanede tedavi altına alınan değerli mesai arkadaşımızın bir an evvel sağlığına kavuşmasını umuyoruz. Aydın Büyükşehir Belediyesinin hizmetlerini engelleyeceğini sanan aklı evveller siz çekilin aradan sahibiniz kimse o gelsin. Sizin gibi meczup, emek düşmanı kişilere bel bağlayanlar kimse görelim hepsini birden tarihe gömelim. Halka hizmet etmemizin önüne kimse geçemez. Ne iftiralarınız ne tehditleriniz ne saldırılarınız bizleri halka hizmet etme yolundan geri çeviremez” dedi.

kozALI