GÜNDEM Haber Girişi : 09 Kasım 2021 10:51

BAŞKAN TUNCEL 'MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’Ü KALPLERİMİZDE BİR HATIRA GİBİ DEĞİL DÜŞÜNCELERİMİZE YÖN VEREN BİR GERÇEK OLARAK YAŞATIYORUZ'

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'in aramızdan ayrılışının 83. yılı dolayısı ile Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel bir anma mesajı yayınladı.

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatrk'ün aramışdan ayrılışının 83. yılı dolayısı ile Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel bir mesaj yayımladı. Tuncem "Unutulmamalıdır ki; 10 Kasım sadece anma günü değildir. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurmuş olduğu Cumhuriyet’in değerlerini korumak, devrim ve ilkelerine sahip çıkmak, düşüncelerini benimsemek ve aydınlattığı yolda yürümek ülkemizi daha aydınlık yarınlara taşımaktır. Mustafa Kemal Atatürk’ü kalplerimizde bir hatıra gibi değil, düşüncelerimize yön veren bir gerçek olarak yaşatıyoruz. Cumhuriyetimizin kurucusu, eşsiz fikir ve devlet adamı, ebedi Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’ü sonsuzluğa uğurlanışının 83. Yıldönümünde özlem, saygı ve minnetle anıyoruz. İlke, Devrim ve Cumhuriyetinin savunucusuyuz" ifadelerine yer verdi.

öğretmenler günü