GÜNDEM Haber Girişi : 05 Mayıs 2023 14:58

Başkan Öndeş’ten depremzede ailelere mektup

Başkan Öndeş’ten depremzede ailelere mektup
Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremde evleri hasar alması nedeniyle deprem bölgelerinden Germencik’e yerleşen depremzede ailelere mektup yolladı.

Aydınlık günlere el birliğiyle yeniden ulaşılacağını bildiren Başkan Öndeş, devam eden süreçte de depremzede ailelerle gönülgönüle olacaklarını ifade etti.

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, depremlerin açtığı yaraları sarmak için attığı somut adımların yanı sıra depremzede ailelere gönderdiği mektupla da yanlarında olduğunu vurguladı. Deprem bölgelerinden Germencik’e gelen aileleri en iyi şekilde ağırlamaya devam edeceklerini ifade eden Başkan Öndeş deprem felaketini, milletçe ve memleketçe nefesalınan süre boyunca unutmayacaklarını kaydetti.

“YARALARIMIZI BİRLİKTE İYİLEŞTİRECEĞİZ”

Depremzede ailelerin bölgede yaşadıkları dehşeti aynı hissiyatla yaşadıklarını aktaran Başkan Öndeş, mektubuna şöyle devam etti:

“Şükür kibugün bizimle berabersiniz ve huzur ve güven içerisinde o yaşanan acı dolu günlerinardındayız. Yaralarımızı hep birlikte saracak, birlikte iyileşecek, umuda ve yenidenaydınlık günlere sırt sırta, omuz omuza vererek ulaşacağız.Belediyemiz toplumsal hayatın hemen hemen her alanına tesir eden, heranlamda ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın huzur ve mutluluğu içingerçekleştirdiği hizmetleri artık birer hemşerimiz olarak sizlere de büyük bir mutlulukve heyecanla sunacaktır. Sizlerin memnuniyetini sağlamak için her türlü talep veöneriniz için bir telefon kadar uzağınızda, bir adım kadar yakınınızdayız.”

“GÖNÜL GÖNÜLE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Germencik Belediyesi’nin sürdürdüğü sosyo-kültürel, sportif, ekonomik, eğitimsel anlamda gerçekleştirilen projelere, o ailelerin de katılmasını beklediklerini ifade eden Başkan Öndeş, “Etkinlik ve faaliyetler ile çocuk, kadın, yaşlı ve engellilere yönelik sunduğumuzhizmetler başta olmak üzere belediyemizin düzenleyeceği her türlü organizasyon,etkinlik ve programlara katılımlarınız için 0256 563 01 20 numaralı telefon hattımız,sosyal medya hesaplarımız [email protected] e-postaadresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.Germencik Belediyesi olarak bütün imkanlarımız, kaynaklarımız vemevcudiyetimizle her zaman yanınızda, her türlü talep ve beklentinizin öncelikliolduğunu vurgulayarak gerçekleştirmek için hizmetinizdeyiz. Son olarak ifade etmekisterim ki bizler bugün yada belirli bir süre içerisinde değil daima yan yana, gönül gönüle olacağız.” ifadelerini kullandı.