GÜNDEM Haber Girişi : 13 Mayıs 2022 12:15

Sen yürü ardından dağlar yürüsün

Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Adayı Muhammet Ali Künkçü Nazilli'de geniş oda başkanları ile bir araya geldi.

SÖKE BELEDİYESİ

Bu hafta sonu gerçekleşecek olan AYESOB seçimlerinde aday olduğunu geçtiğimiz hafta duyuran Muhammet Ali Künkçü Nazilli'de gerçekleşen kahvaltı programında oda başkanları ile bir araya geldi. Künkçü'ye desteklerini dile getiren oda başkanları Adnan Özkan'ın şiirinden esinlendikleri "Sen yürü ardından dağlar yürüsün, 
Ardından asırlar, çağlar yürüsün" dizeleriyle destek sözü verdiler. Kahvaltı sonrasında kısa bir konuşma gerçekleştiren Künkçü ise kendisine destek veren başkanlara teşekkür etti. Künkçü "Bu güzel organizasyon için öncelikle teşekkür ediyorum. Bugün burada bizlere destek olan başkanlarımıza ve yönetimlerine de ayrıca teşekkür ediyorum. İnşallah 15 Mayıs 2022 günü gerçekleşecek seçim ile sizlerin sayesinde hedefimize ulaşacağız. Katılımlarından dolayı başkanlarımıza ve yönetimlerine şükranlarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı. Programa Nazilli çok sstıda oda başkanının yanı sıra çevre ilçelerden oda başkanları da katıldı.

kozALI