GÜNDEM Haber Girişi : 26 Temmuz 2021 17:28

Prestijli Konut Satışında Necdet Yapı Rekora İmza Attı

Prestijli Konut Satışında Necdet Yapı Rekora İmza Attı

Didim Altınkum da Prestijli Yaşam Konutları inşa eden Necdet Yapı son projesi N-City'nin Lansman Gecesini ünlü isimlerden Ses Sanatcısı Ebru Polat ve Sosyal Medya Fenomeni Murat Övüç'ün de katılımıyla geçtiğimiz hafta gerçekleştirmişti. Projenin kalitesi ve konutların sahiplerine sunduğu imkanlar ile büyük ilgi toplamayı başaran projesi "Necdet Yapı N-City'nin" yurt içi ve dışından bir çok alıcısı çıktı. Kısa süre içersinde 80 konutluk Ultra Lüks Konutlarda Necdet Yapı Farkıyla  satış rekoru kırıldı. 

Süreçle ilgili görüşlerini aldığımız Necdet Yapı firması sahibi Necdet Özer projemizle ilgili satış sürecinin sonuna yaklaşmakta olduklarını hızla taleplerin arttığını iletirken, yeni projelerinde bu teveccühü daha da yukarılara taşımayı hedeflediklerini belirtti ve gösterilen ilgi içinde tüm müşterilerine samimi teşekkürlerini iletti.

Turizm sezonun en hareketli günlerinde Necdet Yapı N-City projesinde ki satışta olan son konutlar için incelemelerde bulunan yatırımcıların ise fırsatı kaçırmamak için acele ettiklerini dile getirdiler.