GÜNDEM Haber Girişi : 20 Eylül 2021 13:48

GERMENCİK’TE KORAY AVCI RÜZGARI

Germencik'teki festival Koray Avcı konseriyle sona erdi.

Aydın'ın Germencik ilçesinde bu yıl 18.'si düzenlenen Germencik İncir Tarım Kültür ve Sanat Festivali, sanatçı Koray Avcı'nın muhteşem konseriyle sona erdi.

YAVUZLAR

Cumhuriyet Meydanı'nda 3 gün süren festivalde Kovid-19 tedbirleri çerçevesinde girişler kontrollü yapıldı. HES kodu sorgulaması yapılan alana tedbirler gereği PCR testi yaptırmayan ve aşılarını tamamlamayanlar alınmadı. Festivalin ilk gecesi Ankaralı Ayşe, 2. gecesi Yılmaz Taner ve Ece Mumay sahne alırken son gecede ise Koray Avcı Germencik'lilere unutulmaz bir gece yaşattı. Sahne performansı ile büyük beğeni toplayan Avcı izleyicilerinde şarkılarına eşlik etmesiyle keyif dolu anlar yaşattı. 

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, Koray Avcı'ya çiçek ve İNYA ürünlerini takdim ederken sanatçı kendisine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı Germencik Belediye Başkanı ve Germencik Belediyesi çalışanları başta olmak üzere konserde görev alan herkese teşekkür etti. 

Konsere CHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir, CHP Germencik İlçe Başkanı Salih Çavuş, CHP Germencik Kadın Kolları Başkanı Şehnaz Dinç, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya da katıldı.

KONSERDEN KARELER