GÜNDEM Haber Girişi : 07 Nisan 2021 19:02

GERMENCİK BELEDİYESİ KENT ESTETİĞİNE YÖNELİK ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş her geçen gün ilçenin çehresini değiştirmeye, modern, güzel ve huzurlu bir kent idealiyle çalışmalar yapmaya devam ediyor.

İlçenin her köşesinde çalışma yürüten Germencik Belediyesi ekipleri özellikle kent estetiği ve çevre düzenlemesi çerçevesinde faaliyet yürütüyor. Belediye ekipleri Ortaklar kavşağı civarında peyzaj ve çevre düzenlemesi yaparken, aynı anda Germencik Tren İstasyonunda pergola yapımı ve peyzaj çalışmaları gerçekleştirdi. Çocuk oyun gruplarını da rutin olarak bakıma tabi tutan ekipler bu alanda da çalışmalarını rutin olarak sürdürüyorlar.

MENDEŞ

“KENT ESTETİĞİNE BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ”

Germencik’in değişimi ile ilgili açıklamalarda bulunan Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş çalışmaları değerlendirdi. Öndeş “Germencik Belediyesi olarak ilçemizin güzel görünmesi, her anlamda sorunsuz bir yer olması, huzur ve refahın tesis edilmesi için var gücüyle çalışmalarını sürdürüyor. Bu çerçevede ilçemizin tüm noktalarında eş zamanlı olarak çalışmalar yapmaktayız. Asli işlerimizi yerine getirirken büyük bir dikkat ve titizlikle çalışıyoruz. Çalışmalarımızla ilçemizi daha da güzelleştirecek, layık olduğu hizmetleri sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

egem