GÜNDEM Haber Girişi : 19 Eylül 2021 16:20

FESTİVAL TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Germencik 18. İncir festivalinde 2'nci gün geride kalırken Yılmaz Taner ve Ece Mumay şarkıları ile vatandaşları eğlendirdi.

Germencik'te bu yıl 18'ncisi düzenlenen İncir Festivalinin 2'nci gecesi coşkuyla devam etti. Gece Germencik Yörük Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ruhi Doğan ve Yönetiminin zeybek gösterisi ile başladı. Germencik Kaymakamı Turgay Gülenç, Belediye Başkanı Fuat Öndeş, İlçe emniyet Müdürü Ömüray Bozkurt ve protokol üyelerinin de izlediği festival Yılmaz Taner'in birbirinden güzel şarkıları ile devam etti.

YAVUZLAR

ECE MUMAY'DAN SAHNE ŞOVU

Son zamanların en çok dinlenen sanatçılarından olan Ece Mumay'ın sahneye çıkması ile konseri takip eden gençler çığlıkları ile sanatçıya hayranlıklarını gösterirken, Mumay'ın sahne performansı ve şarkıları izleyenleri büyüledi. Sanatçının şarkılarına izleyecilerde eşlik ederken, Mumay Germencik'lilere unutulmaz bir gece yaşattı.

DOĞUKAN ALSAY 2 GECEYE DE DAMGA VURDU

Festivalin Sunuculuğunu yapan sahne adamı lakaplı Doğukan Alsay ise izleyicileri yaptığı şovlarla geceye ortak etti. İzleyiciler arasında yaptığı çekiliş ile bir kişiye kulaklık hediye eden Alsay telefon ışıkları ile yapılan görsel şov ile festivale imza attı. Alsay'ın sahne şovu izleyenler tarafından gecenin en çok beğenilen bölümlerinden oldu.