GÜNDEM Haber Girişi : 22 Eylül 2021 17:20

CHP GERMENCİK'TE ORTAĞI İYİ PARTİ İLE AYNI YOLDA / BASINI YOK SAYMAYA DEVAM EDİYORLAR

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekillerinin CHP Germencik ilçe Başkanlığına gerçekleştirdiği ziyarette basın mensuplarının neden davet edilmediği merak konusu oldu.

Aydın'ın Germencik ilçesinde partililerle bir araya gelen CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız'ın programına basın mensuplarının neden çağırılmadığı merak konusu oldu. Millet İttifakının ortağı İYİ Parti Germencik İlçe Başkanlığı tarafından da daha evvel ilçeye gelerek partililerle bir araya gelen Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin'in programına basın mensuplarını davet edilmemişti.

YAVUZLAR

PARTİNİN KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNE DE BASIN MENSUPLARI DAVET EDİLMEDİ

Millet İttifakı ortağı olan CHP İlçe Başkanının da basın mensuplarına haber vermeden ilçede Milletvekillerini misafir etmesi ilçe yönetiminde bir irtibat kopukluğumu var sorusunu akıllara getirdi. Geçtiğimiz hafta Cumhuriyet Halk Partisinin 98. kuruluş yıldönümü kutlamasına da ilçede bulunan basın mensupları davet edilmezken CHP Germencik İlçe Başkanı Salih Çavuş'un yönetiminde bir sorun olduğunu ve basın ile ilişkilerinin yetersiz kaldığını gözler önüne seriyor. 

HER İLÇEDE BASINA ÖZEL WHATSAPP GRUBU VAR 

Germencik'te Basın mensuları ile kopuk bir ilişki yaşayan Millet İttifakının her iki ortağı İYİ Parti ve CHP İlçe Başkanlarını ve yönetimini programlar hakkında bilgilendirme yapmak ve görüş bildirmek üzere diğer ilçelerde olduğu gibi Whatsapp grubu kurmaya davet ediyoruz.