GÜNDEM Haber Girişi : 27 Ekim 2021 12:52

ÇERÇİOĞLU'NDAN ÖNDEŞ'E ZİYARET

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ziyaretleri kapsamında Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’e de bir ziyarette bulundu.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu bu hafta içerisinde gerçekleştirdiği ziyaretleri kapsamında Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’i de ziyaret etti. Sabah erken saatlerde başlayan ziyaret programında ilk olarak 133 No’lu Şehiriçi Motorlu Taşıtlar Kooperatifini ziyaret eden Çerçioğlu daha sonra Aydın Tamirciler Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret etti. Son olarak Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’i makamında ziyaret eden Çerçioğlu, Başkan Öndeş ve Meclis üyelerinin yanı sıra İlçe Yönetiminin de bulunduğu ziyarette ilçede gerçekleşen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Gerçekleşen ziyaret hakkında Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş “Bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu’nu ağırladık. Başta bizleri onurlandıran Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu ve Sultanhisar Belediye Başkanımız Sayın Osman Yıldırımkaya olmak üzere tüm misafirlerimize nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

öğretmenler günü

Ziyarette Çerçioğlu’na Sultanhisar Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya ve Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Evrim Karakoz eşlik etti. Program sonunda Germencik Belediyesi Hizmet Binası önünde hatıra fotoğrafı çektirdiler.