GÜNDEM Haber Girişi : 11 Eylül 2022 17:20

AK PARTİ GERMENCİK DÜNDEN BUGÜNE VEFA KAHVALTISI DÜZENLENDİ

AK Parti Germencik İlçe Başkanı Mehmet Akgün ve yönetimi tarafından düzenlenen "Dünden bugüne vefa" kahvaltı programına partililerden yoğun ilgi vardı.

Aydın'ın Germencik ilçesinde özel bir işletmede gerçekleşen kahvaltı programına AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, AK Parti  Aydın Milletvekili Mustafa Savaş ve Metin Yavuz, AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi Seda Sarıbaş, AK Parti Aydın İl yönetimi, Germencik İlçe Yönetimi, MHP Germencik İlçe Başkanı Turgay Ulutaş, Cumhur İttifakı Meclis Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

AK Parti Germencik İlçe Başkanı Mehmet Akgün düzenledikler kahvaltı programına katılımları ile onur veren misafirlere teşekkür ederken hedeflerinin 2023 seçimlerinde Cumhur İttifakının başarısı olduğunu ifade etti Akgün "Bu kahvaltımızın amacı kaynaşma ve bütünleşmeyi sağlamaktır.  100 yılın seçimine doğru gidiyoruz. Cumhuriyet tarihimizde 20 yıldır ciddi kalkınma hamleleri yaparak önemli bir yol aldık. Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimine doğru ilerliyoruz. Bu süreçte sen ben demeden  hepimizin üzerine düşen görev neyse bunları dikkate almak suretiyle sürecin üstesinden gelmek zorundayız.

"YALAN DOLAN SİYASETİN KARŞISINDA DİMDİK DURMAMIZ GEREKİYOR"

Germencik olarak bize düşen teşkilatlanma noktasında, sandıkta ve mahallelerimizde bize düşen neyse yapmak. 20 yıldır yapılan kalkınma hamlelerini hepimiz üzerimize düşen görev olarak anlatmamız lazım. Yalan dolan siyasetinin karşısında dimdik durmamız gerekiyor. Bu noktada da birbirimize olan bütünlüğü sağlamamız esas nokta. Kahvaltı bir bahane. Asıl amacımız birlik ve bütünlüğümüzü sağlamak. Bu organizasyonda emeği olan yönetim kurulu arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Durmak yok yola devam hep birlikte" ifadelerini kullandı.

Akgün'ün konuşması sonrasında AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen ise önümüzdeki seçimlerin önemine değinerek "Sen-ben yok, hesap-kitap yok sözleriyle 18 Haziran seçimlerinin önemine değindi. Özmen "21 yıl önce diktiğiniz fidan bugün dev bir çınar oldu. Cumhurbaşkanımız geçtiğimiz hafta yoğun bir Yurtdışı programı gerçekleştirdi. Sonrasında da geldi Samsun ve Manisa'da mitingler yaptı. Hiç durmuyor.  Nasıl çalıştığına hepimiz şahidiz. Biz burada bir gün toplantı yapıyoruz sonraki gün yapılacak toplantıya bazı arkadaşlarımız gelmiyor. Böyle olmaz arkadaşlar. Bizim Cumhurbaşkanımıza destek vermemiz gerekiyor. Başkanımız az evvel söyledi 100 yılın seçimi var önümüzde. Bu seçimde sen-ben yok, hesap-kitap yok hep beraber, Cumhur İttifakı olarak ilk turda 18 Haziran günü Cumhurbaşkanımızı tekrar görevine çıkaracağız" ifadelerine yer verdi.